Fujairah - Hotel Intercontinental Fujairah *****Poloha: Hotel leží jen cca 150 m od vyhlášené pláže Al Aqah s nádherným výhledem na pohoří Al Hadžar. Mezinárodní letiště v Dubaji je vzdáleno cca 160 km, město Fujairah cca 40 km, nejbližší supermarket je vzdálen cca 500 m od hotelu.

Pláž: Nádherná soukromá písčitá pláž je vzdálena cca 150 m. LEHÁTKA, SLUNEČNÍKY A PLÁŽOVÉ OSUŠKY ZDARMA. Vodní sporty a bar na pláži za poplatek.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 tématické restaurace, bary, obchod se suvenýry, konferenční centrum, směnárna, 3 venkovní bazény se sladkou vodou, dětský bazén, dětské hřiště, dětský klub.
Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorách), slunečníky a lehátka u bazénu, animační programy, fitness, tenis, badminton, stolní tenis, sauna, turecké lázně.
Za poplatek: Spa centrum, masaže.

Sport a zábava: Hotel požaduje při ubytování (check-in na recepci) od klientu složeni vratné kauce v hotovosti či formou autorizace kreditní karty, orientační výše kauce je 300 USD/pobyt.

Doporučujeme: Luxusní pětihvězdičkový hotelový resort je vzhledem ke své poloze v bezprostřední blízkosti pláže a výhledu na majestátné pohoří Al Hadžar ideálním místem pro strávení nezapomenutelné odpočinkové dovolené. Díky špičkovým službám, široké škále volnočasových aktivit a komfortnímu ubytování se i velmi nároční klienti budou cítit v tomto hotelu jako v bavlnce.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené
storno/plnění do 40 000 Kč 1 323 Kč/dospělá osoba/pobyt storno/plnění do 80 000 Kč 2 023 Kč/osoba/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 31. 7. 2018. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 31. 7. 2018.

Stravování: snídaně

Snídaně formou bufetu. Za příplatek lze doobjednat polopenzi s nápoji nebo plnou penzi s nápoji (během jídla 2 vybrané nápoje na osobu zdarma).

Ubytování: hotel *****

Standardní pokoje se sociálním zařízením (sprcha, WC, fén, župany) a balkonem s výhledem do zahrady jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny moderním nábytkem, TV, telefonem, trezorem, minibarem a varnou konvicí.


(TourOperátor: Alexandria CK)