Ras Al Khaimah - Hotel Marjan Island Resort & Spa *****

od 20 690 Kč
Sleva -9% 22 690 Kč


Poloha: Hotel leží v oblasti Ras Al Khaimah na jednom že čtyř uměle vytvořených korálových ostrovů na břehu Arabského zálivu. Mezinárodní letiště v Dubaji je vzdáleno cca 80 km, nákupní centrum Al Hamra Mall cca 8 km. Hotel se nachází pouze 200 m od krásné soukromé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře.

Pláž: Krásná písčitá pláže je vzdálena cca 200 m od hotelu. SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A PLÁŽOVÉ OSUŠKY ZDARMA. Vodní sporty za poplatek.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, čytři restaurace, bar na pláži, konferenční místnost, směnárna, 3 bazény (lehátka, slunečníky a osušky zdarma), dětský bazén.
Zdarma: Wi-Fi (ve společných prostorách), slunečníky a lehátka u bazénu, fitness, dětské hřiště a dětský klub.
Za poplatek: SPA centrum, půjčovna kol, jízda na koních, potápění.

Sport a zábava: Hotel požaduje při ubytování (check-in na recepci) od klientů složení vratné kauce v hotovosti či formou autorizace kreditní karty, orientační výše kauce je 500 AED/pokoj/noc.

Doporučujeme: Elegantní hotelový resort se nachází na uměle vytvořeném souostroví čtyř korálových ostrovů a je omýván třpytivými vodami Arabského zálivu. Komfortní ubytování, velmi vysoký standard poskytovaných služeb spolu s pověstnou arabskou pohostinností jsou ideální kombinací pro strávení klidné, relaxační dovolené.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
• letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku
• transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
• česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky):
• volitelné doplňkové služby
• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a nevyužité dovolené
storno/plnění do 40 000 Kč 1 323 Kč/dospělá osoba/pobyt storno/plnění do 80 000 Kč 2 023 Kč/osoba/pobyt
Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 31. 7. 2018. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 31. 7. 2018.

Pobytová taxa: Povinná pobytová taxa, jejíž výše se odvíjí dle kategorie hotelu, je vybírána v emirátech Dubaj, Abu Dhabi a Ras Al Khaimah a je splatná v recepci (v 5* hotelu je v rozmezí 15–40 AED/pokoj/noc, ve 4* hotelu 15–30 AED/pokoj/noc, ve 3* hotelu 10–30 AED/ pokoj/noc). Výše taxy se v průběhu sezóny může změnit.

Stravování: snídaně

Polopenze (snídaně a večeře formou bufetu). Za příplatek lze doobjednat soft all inclusive (10.00–23.00, rozšířené kontinentální snídaně, obědy formou jednoduchého bufetu a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů). Uvedené časy jsou orientační.
Upozornění: V hotelu nejsou podávány alkoholické nápoje.

Ubytování: hotel *****

Elegantní, prostorné pokoje supeior s částečným výhledem na moře se sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV, trezorem, varnou konvicí a minibarem (za poplatek). Pokoje premium s částečným výhledem na moře a balkonem za příplatek.


září 2019

24.09. - 01.10.19 úterý - úterý
snídaně letecky (Praha)
Sleva 9% 22 690 Kč 20 690 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
(TourOperátor: Alexandria CK)