Hotel Rio na 3 nebo 4 nociPopis: Parádní lyžovačka ve Val di Sole! Ubytování v hotelu Rio *** s polopenzí, dítě do 7,99 let na přistýlce zdarma4/5denní lyžařský zájezd na vlastní dopravu

WiFi zdarma

Ubytování v klidné části města Caderzone Terme

Pinzolo 5 km od hotelu
Zastávka autobusu 700 m od hotelu

32 km sjezdových tratíLyžování v krásném vysokohorském středisku

Pinzolo je menším střediskem v sousedství slavnější Madonny di Campiglio. V horní části střediska je snowpark. Dále středisko nabízí aktivity a dílny pro děti, lyžařskou školu a půjčovnu lyží. V Pinzolu si můžete užít v slušných 32 km tratí. Středisko je propojeno Marillevou a Folgaridou a Madonnou di Campiglio, což vytváří lyžařský resort s takovým systémem vleků a lanovek, kde je možné si na 1 skipass užít více než 150 km sjezdovek. Největší chloubou areálu je snowpark Ursus pod Passo Grosté. Tento snowpark je jeden z nejlepších v Evropě.
Ubytování v hotelu Rio***

Hotel se nachází v soukromém parku 200 m od centra Caderzone Terme. Lyžařské středisko Pinzolo leží cca 5 km od ubytování. Hotel disponuje výtahem, sluneční terasou, čtecí místností, společenskou místností s TV, tavernou, WiFi, úschovnou lyží a soukromým parkovištěm. Hotel má také dohodu s Terme Val Rendena Fonte S. Antonio, kde je pro hosty hotelu sjednaná sleva 20 % na wellness. Wellness centrum se nachází jen 300 m od hotelu.

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, trezorem, WiFi a LCD/TV.
Stravování formou polopenze

Snídaně jsou podávány formou bufetu (sladký i slaný)
Večeře servírované – výběr z menu o 3 chodech, salátový bufet
Nápoje nejsou zahrnuty v ceně zájezdu
Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.

Důležité informace o zájezdu
Check in od 13.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
20% sleva na vstup do wellness Val Rendena
Domácí mazlíčci nejsou povoleni
WiFi připojení - CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
Adaptéry pro italské zásuvky - naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50 - 3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR - například Alza.cz, Euronics apod.
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
(TourOperátor: ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.)