Hotel Garden

Hotel Garden

6,8 - denní zájezd | Itálie

Popis: Zimní dovolená v údolí Val di Sole
Ubytování v hotelu Garden*** + s polopenzí

V ceně vstup do wellness – sauna, turecké lázně

Hotel pouhých 150 m od sjezdovky

Přibližně 200 m je zastávka skibusu

62 km sjezdových tratí

Dva snowparky

Bohatý program apré-ski (program po lyžování)Lyžování v oblasti obklopené přírodou

Středisko Folgarida-Marilleva leží na severním svahu Val di Sole neboli Slunečného údolí v nadmořské výšce 2234 m.n.m. Středisko si oblíbili především mladší lyžaři a milovníci prkna, pro které jsou zde vybudovány dva snowparky (Malga Panciana a Malghet Aut). Díky modernímu technickému zázemí je zasněžováno 95% sjezdovek. Lyžaři se mohou těšit na množství sjezdovek různé obtížnosti. V areálu se nachází celkem 62 km sjezdovek, z toho 5 černých, 11 červených a 19 modrých. Rodinám s dětmi doporučujeme návštěvu nového Family parku ve Folgaridě.

Ubytování v hotelu Garden*** +

Hotel Garden v údolí Val di Sole leží v klidné části Mezzana pouhých 150 m od sjezdovky a je vhodný pro rodiny s dětmi. Do centra střediska Marilleva s lékárnou je to 2 km. Obchůdky a zastávka skibusu se nachází 200 m od hotelu. Mezi vybavení hotelu patří recepce, výtah, restaurace, úschovna lyží, společenská místnost s TV, bar, internetový koutek za poplatek, parkoviště, garáž (za poplatek 5 €/den). Součástí hotelu je wellness centrum se saunou, Tureckými lázněmi a vířivkou za poplatek 6 €. Wellness centrum je otevřeno od 16.30 hod. do 19.00 hod. V hotelu jsou k dispozici pokoje jak pro jednotlivce tak pro čtyřčlenné rodiny.
Jednolůžkový pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV, trezorem, internetovou přípojkou a balkonem s výhledem do přírody.

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV, trezorem a internetovou přípojkou a balkonem s výhledem do přírody.

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV, trezorem a internetovou přípojkou. Pokoje nemají balkon.

Stravování formou polopenze


Snídaně formou bohatého bufetu

Večeře servírované o 3 chodech + salátový bufet

V termínu přes štědrý den a Silvestr je štědrovečerní a silvestrovská večeře zahrnuta v ceně

Nápoje nejsou zahrnuty v ceně


Informace o skipasech

V ceně zájezdu není zahrnut skipas a v CK se nedá dokoupit.

Důležité informace o zájezduCheck in: 15.00, check out: 10.00 godz.

Garáž je na vyžádání a za poplatek 5 €/den, hradí se na místě

Domácí mazlíček není povolen

Internet za poplatek 5 €/den, hradí se na místě

Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den, platí pro děti starší 14ti let, hradí se na místě

Vířivka za poplatek 6 €

Dětská postýlka i židlička je na vyžádání, bez poplatku
Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
WiFi připojení - CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
Adaptéry pro italské zásuvky - naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50 - 3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR - například Alza.cz, Euronics apod.
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
(TourOperátor: ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.)

Ubytování: hotel ***

Stravování: polopenze

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

25.03.19 po 6 dní 7 090 Kč objednej
26.03.19 út 6 dní 7 090 Kč objednej

Fotogalerie

Foto - Hotel Garden – Marilleva/Folgarida Foto - Hotel Garden – Marilleva/Folgarida Foto - Hotel Garden – Marilleva/Folgarida Foto - Hotel Garden – Marilleva/Folgarida Foto - Hotel Garden – Marilleva/Folgarida Foto - Hotel Garden – Marilleva/Folgarida Foto - Hotel Garden – Marilleva/Folgarida Foto - Hotel Garden – Marilleva/Folgarida Foto - Hotel Garden – Marilleva/Folgarida Foto - Hotel Garden – Marilleva/Folgarida Foto - Hotel Garden – Marilleva/Folgarida Foto - Hotel Garden – Marilleva/Folgarida Foto - Hotel Garden – Marilleva/Folgarida Foto - Hotel Garden – Marilleva/Folgarida Foto - Hotel Garden – Marilleva/Folgarida Foto - Hotel Garden – Marilleva/Folgarida Foto - Hotel Garden – Marilleva/Folgarida