Popis: Krásná zimní dovolená ve starořímském romantickém městě s termálními lázněmi a lanovkou 400 m od hoteluLyžařský zájezd na 3 - 7 nocí

Ubytování v hotelu Gufo*** se snídaní

Dítě do 6,99 let na přistýlce zdarma
Jen 400 m od lanovek
Skibus 50 m od hotelu

Přes 100 km sjezdovek, snowpark i noční lyžování

Termální lázně ve skále a moderní wellness centrum


Lyžování v oblíbeném středisku Bormio

Bormio je jedno z nejznámějších lyžařských středisek v Itálii. Turisté přicházejí hlavně kvůli mistrovství světa ve sjezdovém lyžování a malebnému městečku s termálními lázněmi. S více než 10 lanovkami a 50 kilometry sjezdovek může Bormio bez výjimek naplnit očekávání každého příznivce alpského lyžování. Se skipasem Bormio e Valli si užijete lyžování nejen v Bormiu, ale i v přilehlých areálech Santa Caterina a San Colombano. Celkem se tak můžete těšit na více jak 100 km lyžařských tratí. V Bormiu 2000 je snowpark a v okolí je cca 40 km běžeckých tras, zejména poblíž areálu San Colombano. Bormio nabízí také relaxaci po lyžování v termálních lázních. Staré lázně jsou doslova vtesány do skal přímo nad městem. Nejnavštěvovanější jsou však moderní městské lázně s plaveckým bazénem, párou, masážemi, saunou a termálními bazény.
Ubytování v hotelu Gufo ***

Hotel je umístěn v centrální pozici města Bormio, na pěší zóně jen 400 m od lanovek a 50 m od zastávky skibusu. Centrum s restauracemi je zhruba 100 m, obchůdky jsou v bezprostředním okolí hotelu. Hotel nabízí rodinnou atmosféru a je vybaven recepcí, úschovnou lyží, centrálním trezorem, barem, jídelnou, hernou, společenskou místností s TV, vířivkou a parkovištěm (dle obsazenosti). Hotel je složen ze 2 budov – hlavní hotelové budovy a naproti ležící depandance.

Standardně zařízené 2-lůžkové pokoje typu Superior s možností až 2 přistýlek se nachází v hlavní hotelové budově a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, topením, telefonem, SAT/TV a balkonem.

Standardně zařízené 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky v depandanci jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, topením, telefonem a SAT/TV.

Stravování formou snídaně


Snídaně jsou podávány formou italského bufetu

Informace o skipasech a skibusech

U vybraného termínu se Vám v kalkulaci načtou skipasy pro oblast Bormio + Santa Caterina + San Colombano. Skipasy jsou k dispozici pouze na 3 nebo 4 dny. K termínům na 3 noci se Vám načte 3denní skipas, k termínům na 4 noci si můžete zvolit 3denní nebo 4denní skipas. K termínům na 5 nocí se načte 4denní skipas. Vícedenní skipasy není možné u CK dokoupit. Pokud o skipas nemáte zájem, vyberte si variantu bez skipasu "nelyžař".


Skibusy mezi Bormiem, Santa Caterinou, střediskem Oga a Isolaccia jsou zdarma.
Skipasy nejsou k dispozici v období 20.12.2018 - 9.1.2019.

Důležité informace o zájezdu

Check in od 16.00 hod., check out do 10.00 hod.
Domácí mazlíčci zdarma na vyžádání
Dětská postýlka na vyžádání
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Adaptéry pro italské zásuvky - naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50 - 3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR - například Alza.cz, Euronics apod.
Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
(TourOperátor: ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.)