Hotel SplendorPopis: Pohodová dovolená v italském městě Rimini. Hotel Splendor*** pouze cca 50 m od pláže!4–10denní dovolená v italském městě Rimini

Ubytování v Hotelu Splendor***

Polopenze, plná penze nebo all inclusive (výběr při rezervaci)

Pláž cca 50 m od hotelu

Klimatizace, WiFi a půjčovna kol v ceně

Doprava vlastní nebo autobusová

Nástupní místa po celé ČR


Rimini – největší přímořské letovisko Itálie

V italském městě Rimini je spousta možností zábavy a sportovního vyžití, ale přesto se jedná o klidné místo k odpočinku. Můžete se rozhodnout, zda chcete relaxovat v hotelu, na pláži nebo půjdete za zábavou a nákupy. V okolí je mnoho restaurací, kaváren, barů, zmrzlináren a obchodů. Městská část Viserba di Rimini je blízko starého města s jeho historickými památkami (např. Tibériův most, náměstí Piazza Cavour, Castel Sismondo nebo Antica Pescheria) a navštívit můžete také místní trhy a různé zábavní parky (největší zábavní park v Itálii Mirabilandia, dále aquapark Aquafan, zábavní park Oltremare, Italia in miniatura, delfinárium nebo Fiabilandia). A na pláži je samozřejmě k dispozici spousta vodních sportů a dalšího sportovního vyžití.
Ubytování v hotelu Splendor***

Hotel Splendor se nachází pouhých 50 m od pláže v oblasti Emilia Romagna. Nedaleko od hotelu se nachází restaurace, bary, nákupní možnosti a lékárna. Hotel je vybaven recepcí, restaurací, WiFi (zdarma), klimatizací (v provozu cca od 25.5. do 7.9.2019), půjčovnou kol (zdarma) a hlídaným parkovištěm na vyžádání u CK s omezenou kapacitou cca 1 km od hotelu (za poplatek 10 €/auto/den, mezi parkovištěm a hotelem jezdí shuttle bus zdarma).
Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací (v provozu od cca 25. 5. – 7. 9. 2019), telefonem, trezorem, mini ledničkou (na vyžádání, za poplatek 3 €/den), SAT/TV a balkonem.

Děti ve věku 0–4,99 let spí s rodiči na lůžku, tzn. nemají vlastní postel. Dětskou postýlku lze vyžádat zdarma. V případě, že se jedná o 2 dospělé a 1 dítě do 4,99 let, nebudou mít pokoj 2+1, který mají ve smlouvě, ale pouze pokoj 2+0 – dítě nemá přistýlku, ale spí s rodiči v posteli (případně na vyžádané postýlce). V případě, že se jedná o 2 dospělé a 2 děti do 4,99 let, nebudou mít pokoj 2+2, který mají ve smlouvě, ale pouze pokoj 2+0 – děti nemají nárok na přistýlku, ale spí s rodiči v posteli!
Stravování formou polopenze, plné penze nebo all inclusive


Snídaně formou sladkého a slaného bufetu

Oběd a večeře – výběr ze 3 menu, salátový bufet, ovoce nebo desert

Nápoje nejsou zahrnuty v ceně

All inclusive – snídaně, oběd, večeře, nápoje v ceně – 1/2 l vody, 1/4 l místního vína nebo jeden nealkoholický nápoj/os./jídlo + plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka)/pokoj

Písečná pláž jen 50 m od hotelu

Rimini je proslulé svými upravenými písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře a kamennými vlnolamy. Moře u pobřeží je tedy chráněno před silným příbojem. Hlavní části pláže jsou placené, tzn. že pokud chcete během dovolené využívat placené pláže, je nutné si zakoupit plážový servis (2 lehátka a 1 slunečník). V případě koupě zájezdu s all inclusive je plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka)/pokoj v ceně.
Tipy na výlety


Bologna – hlavní město regionu Emilia–Romagna. Centrum města nabízí množství krásných cihlových domů, paláců, a uliček, které lákají k procházkám. Typická pro město jsou četná podloubí v celkové délce 38 km. Symbolem Bologni jsou dvě věže Asinelli a šikmá Gaisenda – jsou spolu s dalšími asi 20 věžemi pozůstatkem raně středověkého města.

Ferrara – město s rozsáhlým historickým centrem s paláci ze 14. a 15. století, které je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejvýznamnější památkou je hrad Castello Estense. Dále se zde nachází katedrála di Ferrara, radnice, historická univerzita ze 14. století, nebo renesanční paláce Palazzo dei Diamanti, Schifanoia nebo Romei.

Mirabilandia – je lunapark a zábavní park otevřený od roku 1992 u města Ravenna. Nabízí 38 atrakcí, zahrnující různé horské dráhy, vodní dráhy, prolézačky, volné pády, strašidelné domy a jiné atrakce.

Cattolica Aquarium – nabízí až 400 různých druhů vodních živočichů.

Důležité informace


Check in od cca 12.00 hod., check out do cca 10.00 hod

Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den – hradí se na místě

Malá domácí zvířata jsou povolena na vyžádání u CK zdarma

Děti ve věku 0–4,99 let spí s rodiči na lůžku, tzn. nemají vlastní postel. Dětskou postýlku lze vyžádat zdarma

V rámci All Inclusive plážový servis zdarma (zahrnuje 1 slunečník, 2 lehátka/pokoj)

Hlídané parkoviště s omezenou kapacitou na vyžádání u CK (parkoviště se nachází cca 1 km od hotelu, kam klienty doveze shuttle bus zdarma) za poplatek 10 €/auto/den – hradí se na místě

Mini lednička na vyžádání u CK za poplatek 3 €/pokoj/pobyt – hradí se na místě

Cestovat můžete s platným OP

Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Vlastní i autobusová doprava

Možnost autobusové dopravy pouze k ubytování sobota–sobota

Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních – večerních hodinách, návrat do ČR v ranních hodinách

WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne

Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
(TourOperátor: ČESKÉ KORMIDLO s.r.o.)