Azurové pobřeží a krásy Provence, pobytově poznávací zájezd s koupánímMalebná Provence, Azurové pobřeží, Port Grimaud, Saint Tropez, Nice a Monako.

5-ti denní pobytově - poznávací zájezd s koupáním v moři na plážích v Monackém knížectví, v Port Grimaud a v Nice, se zkušeným a oblíbeným průvodcem, autobusovou dopravou a ubytováním v hotelu přímo na Azurovém pobřeží v pokojích s vlastním sociálním příslušenstvím a se snídaněmi.
Vše v ceně. Ubytování v hotelu, vydatné snídaně, průvodce, doprava pohodlným zájezdovým autobusem - sklopné sedačky, rozšiřitelné do boku.

Vychutnejte si pohodu francouzské riviéry s prosluněnými plážemi a azurovým mořem.
Dovolená s poznáváním krás Monackého knížectví a jižní Francie s koupáním na Azurovém pobřeží.
Hotel přímo na Azurovém pobřeží u přímořské kolonády a pláže!

Zažijete historické pamětihodnosti, přírodní krásy a relax na nádherných plážích jižní Francie s koupáním v moři. Navštívíme Monacké knížectví, Monte Carlo, středověkou vesničku Éze vonící parfémy s exkurzí v manufaktuře Fragonard, proslulé středověké městečko Grimaud se zříceninou středověkého hradu s panoramatickými výhledy na Francouzskou riviéru, francouzské "Benátky" Port Grimaud, výlet lodí do Saint Tropez, Grasse - světovou metropoli parfémů a nejvoňavější místo na světě a výstavní město Nice s jeho exkluzivními plážemi.

Na našich zájezdech Vám nabízíme:
Žádné příplatky za nástupní místa od Ostravy až po Rozvadov.
Kvalitní hotely ověřené hotely se snídaněmi, pokoje s vlastním sociálním příslušenstvím.
Zkušené průvodce, klienty vysoce hodnocené za odbornost a přístup ke klientům.
Nejvýhodnější ceny vstupů do památek, muzeí a atrakcí. Naši průvodci v rámci přípravy zájezdu dojednávají jednotlivé vstupy za nejvýhodnějších podmínek pro Vás.
Autobusová doprava zájezdovými autobusy vybavenými klimatizací, toaletou, s možností občerstvení u řidičů. Zkušení řidiči s mnohaletou praxí na zahraničních zájezdech.
Žádné příplatky za nástupní místa - celá ČR po trase z Ostravy přes Olomouc, Brno, Prahu, Jihlavu, Beroun, Plzeň, Rozvadov.

Stravování: snídaně

Snídaně formou bufetu, včetně nápojů.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: z Ostravy přes Olomouc a Brno, Prahu a ve směru k německým hranicím (na dotaz v CK) – časy budou upřesněny dle nástupních míst.
Doprava: je realizována zájezdovými autokary (klima, nápojový bufet, toaleta).

Ubytování: hotel **+

Hotel s vlastním sociálním příslušenstvím na pokojích, jen necelé 2 minuty chůze k pláži.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR přes den, nástupní místa po trase z Ostravy přes Olomouc, Brno, Prahu, Plzeň, Rozvadov. Časy budou upřesněny podle jednotlivých nástupních míst.
2. den: Příjezd do Monackého knížectví v ranních hodinách, Monte Carlo - prohlídka s průvodcem, Oceánografické muzeum, katedrála knížecí rodiny, Knížecí palác, přístav, kasino Monte Carlo. Poté volný program, možnost koupání na veřejné pláži Larvotto. Odjezd z Monaca v pozdějších odpoledních hodinách, vesnička Éze, vonící parfémy s exkurzí ve známé manufaktuře parfémů Fragonard. Odjezd na ubytování do hotelu na Azurovém pobřeží. Možnost koupání v moři u hotelu.
3. den: Po snídani se vydáme za krásami Provence do městečka Grimaud s ruinami středověkého hradu a úchvatným výhledem na celý záliv. Poté navštívíme „Francouzské Benátky“, městečko Port Grimaud, které vás uchvátí zcela osobitou atmosférou. Ve volném čase si ji můžete dál užívat podle sebe, včetně koupání v moři a lenošení na pláži. V pozdějším odpoledni se vydáme na plavbu lodí do přístavního městečka Saint Tropez se slavnou četnickou stanicí. Po prohlídce Saint Tropez a rozchodu pro individuální program, odjedeme lodí zpátky do Port Grimaud a autobusem hotelu. Možnost koupání v moři u hotelu.
4. den: Po snídani odjedeme do městečka Grasse, světové metropole parfémů, která je nejvoňavějším místem na světě. Návštěva místní nejznámější fabriky na parfémy, např. Galimard, průvodcovaná prohlídka (vstup zdarma). Poté navštívíme Nice, prohlídka města a pamětihodností s průvodcem, procházka po Anglické promenádě, katedrála sv. Reparaty, náměstí Masséna. Koupání na pláži v Nice a osobní volno. Odjezd z Nice ve večerních hodinách (kolem 19.h) a cesta domů.
5. den: Příjezd do ČR. Návrat zpět do ČR do jednotlivých nástupních míst přes den, v odpoledních či podvečerních hodinách.

srpen 2019

07.08. - 11.08.19 středa - neděle
snídaně autokarem
Sleva 44% 9 790 Kč 5 490 Kč
cena za 5 dny (2 noci)
28.08. - 01.09.19 středa - neděle
snídaně autokarem
Sleva 43% 9 790 Kč 5 590 Kč
cena za 5 dny (2 noci)

září 2019

25.09. - 29.09.19 středa - neděle
snídaně autokarem
Sleva 43% 9 790 Kč 5 590 Kč
cena za 5 dny (2 noci)
(TourOperátor: Cestovní Kancelář A21)

Slevy

  • Last moment cena

Cena zahrnuje

  • profesionální průvodce
  • ubytování v hotelu v pokojích s vlastním příslušenstvím
  • snídaně v rámci pobytu
  • autobusová doprava
  • pojištění CK

Cena nezahrnuje

  • Pojištění léčebných výloh 27,- Kč/os./den
  • Příplatky: příplatek za obsazení pokoje jen jednou osobou 690 Kč/noc.
  • Vstupy v rámci programu - (doporučení 30 - 50 €): např. indiv. návštěva Oceánografického muzea v Monaku, plavba lodí do Saint Tropez, atd. - více informací podá průvodce v průběhu zájezdu.

Výlety

  • dle programu